De transferplannen van KRC Genk
Racing Genk pakt punten in de Europa League, in de nationale competitie vallen ze voorlopig buiten de top zes. De efficiëntie vooraan en achteraan is niet goed genoeg. Er zit een wintermercato aan te komen.
Sportief directeur Dimitri De Condé geeft aan dat Racing Genk geen wilde plannen heeft. De sterkhouders trachten te behouden en uitkijken naar opportuniteiten op de transfermarkt.
“Het is ook geen geheim dat het dossier van het tv-contract het financieel verhaal voor voetbalclubs niet gemakkelijker maakt, ook voor een club als Genk geldt dat”, stelt De Condé tegenover Het Laatste Nieuws.
Racing Genk denkt niet luidop aan een nieuwe spits. “De kritiek op Oh vind ik overdreven. Hij heeft vijf goals gemaakt en de topschutter in België heeft er zeven. Tolu en Onuachu waren de uitzonderingen, die kwaliteit loopt momenteel niet in België rond. We geven Oh alle krediet en hebben nog andere spitsen achter de hand.”