Degryse looft Zulte Waregem: “Schot in de roos”

24-12-2019 11:25
-
Geschreven door Redactie
Degryse looft Zulte Waregem: “Schot in de roos”

Zulte Waregem staat zeer knap zesde en ze azen op play-off 1. Marc Degryse is onder de indruk van Essevee en looft coach Francky Dury, net als twee aanwinsten.

“Met Dury is Zulte Waregem in goede handen. Hij heeft zijn ervaring en kennis nog maar eens maximaal aangewend om na een mindere start toch een goed geheel te smeden. Defensief gaat de club voort op de ervaring van De fauw en Deschacht. De blessure van Olivier komt ongelegen, want met hem heb je meer zekerheid en drive om te winnen. Vooraan maken Berahino en Larin het elke ploeg lastig. Die transfers zijn schoten in de roos”, zegt hij aan Het Laatste Nieuws.

Larin wordt gehuurd van Besiktas en Zulte Waregem heeft een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro. Met 9 goals en 8 assists doet de Canadese aanvaller het zeer goed. Berahino is met 6 goals en 1 assist ook goed bezig, ook al was hij enkele weken buiten strijd.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

Geen Ardon Jashari op de fandag van Club Brugge. Wel een massa blauwzwarte fans. Een...

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Na een passage bij FC Noah Erewan liet Dieumerci Mbokani de deur op een kier....

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...