Degryse over De Bruyne: “Dat klopt niet”

23-01-2025 12:52
-
Geschreven door Redactie
Degryse over De Bruyne: “Dat klopt niet”

Manchester City kwam 0-2 voor in het Parc des Princes. De volgende ronde in de Champions League lonkte. PSG vocht echter terug en won nog met 4-2. Een nieuwe opdoffer voor Kevin De Bruyne en zijn ploegmaten.

“Hij is nog niet helemaal de oude”, stelde Marc Degryse bij VTM2. “Het was niet z’n beste wedstrijd. Hij probeerde wel, maar net als de rest van de ploeg oogt hij niet in topvorm. Normaal is hij de regisseur, de man die Man City beter moet doen voetballen. Maar we zagen hem ballen geven die we niet gewend zijn van hem.”

Pep Guardiola haalde ‘King Kev’ in de 69ste minuut naar de kant. “Dat klopt niet. Een De Bruyne in vorm haal je er op dat moment niet af, want je hebt eigenlijk iemand nodig om het verschil te maken”, aldus Degryse.

Man City moet op de laatste speeldag in de League Phase thuis winnen tegen Club Brugge, anders dreigt een vroege uitschakeling op het Europese front.

LEES OOK: Rampscenario dreigt voor Club Brugge

De 33-jarige Rode Duivel kreeg dit seizoen opnieuw met een flinke portie blessureleed af te rekenen. In vijf duels in de Champions League zit Kevin De Bruyne aan 37 procent van de speelminuten. Daar horen geen goals of assists bij.

In de Premier League komt hij aan twee doelpunten en zes assist in vijftien duels, met 49 procent van de speelminuten. Man City staat op de vijfde plaats.

Kevin De Bruyne in problemen

Nieuwsbrief

Specials

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO Kums & Delorge: “AA Gent Play-off 1”

VIDEO Kums & Delorge: “AA Gent Play-off 1”

Met nog vijf duels te spelen staat KAA Gent op de zesde plaats. Play-off 1...

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

“Als je bij Anderlecht speelt, ben je enorm goed betaald. Dan moet je presteren. Als...

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

Zes landstitels met Club Brugge, drie keer verkozen tot Gouden Schoen, mooie avonturen in de...