Degryse over toekomst Hasi

19-05-2025 11:40
-
Geschreven door Redactie
Degryse over toekomst Hasi

Brian Riemer mocht beschikken. David Hubert vloog ook buiten. Besnik Hasi wist Anderlecht niet naar een prijs te leiden. Hasi hoopt verder te mogen doen, maar er zou opnieuw contact zijn opgenomen met Mark van Bommel.

“Om de vraag te beantwoorden of de club moet doorgaan met Besnik Hasi, heb ik een heel eenvoudige redenering. Stel: Anderlecht was doorgegaan met David Hubert. Zoals het aan het lopen was, zou Hubert in deze play-offs niet ineens het licht hebben gezien. Dan was het nu dus over voor Hubert”, stelt Marc Degryse bij Het Laatste Nieuws.

“Zou Anderlecht dan deze zomer Besnik Hasi genomen hebben als opvolger? Neen, want Hasi is louter gehaald om een schokeffect te realiseren met het oog op de bekerfinale. Welnu, dan moet je vandaag in de huidige situatie ook niet doorgaan met Hasi.”

LEES OOK: Anderlecht klopt bij Van Bommel aan

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...