Degryse ziet een probleem bij Club Brugge

14-04-2025 12:17
-
Geschreven door Redactie
Degryse ziet een probleem bij Club Brugge

Negen op negen tegen Anderlecht, Antwerp en Racing Genk. Club Brugge telt nog anderhalf punt minder dan de Genkies. Marc Degryse zou een belangrijke aanpassing doorvoeren.

Volgens de voormalige Rode Duivel presteert Gustaf Nilsson niet naar behoren. “Hij gaf gewoon niet thuis. Het was alsof Club met tien man speelde”, aldus Degryse bij Het Laatste Nieuws. “Het centrale duo van Genk, met vooral Sadick, had hem volledig in de tang. Hij brengt niet genoeg dreiging, is te weinig aanwezig in het spel en scoort amper.”

Nicky Hayen zag Chemsdine Talbi in de lappenmand belanden en paste zijn aanvalslinie aan. Ferran Jutgla kwam op links te spelen en Christos Tzolis verhuisde naar de rechterflank, met Gustaf Nilsson in de spits.

Talbi viel in. Degryse zou snel terug zijn kaart trekken. “De terugkeer van Talbi wordt heel belangrijk voor Club. Hij brengt snelheid én doelpunten. Dat kan het hele aanvallende plaatje veranderen. Zet Jutglà dan in de spits en laat Tzolis vanaf links komen. Die combinatie werkte al eerder goed. Nilsson kan je dan achter de hand houden als supersub.”

Nilsson zit in drie play-off-wedstrijden aan nul goals en nul assists. In de reguliere competitie wist hij wel negen keer te scoren, maar hij is tot nu toe niet de topaanwinst gebleken die ze er bij Club van verwacht hadden.

LEES OOK: Analisten zien verschil tussen Racing Genk en Club Brugge

Nieuwsbrief

Specials

SPECIAL: Groeimogelijkheden STVV

SPECIAL: Groeimogelijkheden STVV

Union Saint-Gilloise zat jarenlang in de lagere afdelingen en draait nu al meerdere seizoenen op...

“Dom geweld lokt nog meer dom geweld uit”

“Dom geweld lokt nog meer dom geweld uit”

De eerste overwinning voor Nicky Hayen als trainer van KRC Genk. Een belangrijke driepunter voor...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Vrancken ziet geen paniekvoetbal bij STVV

Vrancken ziet geen paniekvoetbal bij STVV

STVV staat na 21 speeldagen op de tweede plaats. Dan wil je als trainer graag...

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Anderlecht liet Mads Kikkenborg naar Mölde vertrekken en trok met Justin Heekeren een nieuwe keeper...