Dender is terug springlevend
Een vogel voor de kat. Dender mocht zich opmaken voor een terugkeer naar de tweede afdeling. Een gelijkspel tegen Zulte Waregem, een eerste zege op speeldag vijftien bij Antwerp, een punt tegen Westerlo. Dender kegelde Standard uit de Beker van België en boekte een tweede competitiezege bij La Louvière.
Van een kansloze 4 op 42 naar een 8 op 12, dat schept de burger moed. Dender telt nog één punt minder dan Cercle Brugge. OHL heeft drie punten meer. De Kadavers wisten in hun laatste vier competitiematchen minstens twee keer te scoren. In de beker lukte ze er drie tegen Standard.
🖥️ | Nolan Gillot komt te laat en dus krijgt FC Dender al vroeg een penalty. 🫵💢 #RALDEN pic.twitter.com/STwTSHum3r
— DAZN België (@DAZN_BENL) December 5, 2025
“Dit is wat we nodig hadden. “Deze zege is heel belangrijk voor ons”, stelde Roman Kvet na afloop. “We zijn op de goede weg. We wilden dichter komen bij de andere clubs. Nu zijn we er, maar dat betekent niet dat we stoppen met werken. Nu beginnen we bijna weer van nul.”
Dender krijgt op speeldag achttien Club Brugge op bezoek.