Dendoncker blijft in de zorgenhoek

03-12-2024 08:55
-
Geschreven door Redactie
Dendoncker blijft in de zorgenhoek

Anderlecht haalde Leander Dendoncker terug naar België. De 29-jarige middenvelder wist de verwachtingen nog niet in te lossen. De cijfers spreken boekdelen.

Dendoncker zit in de Jupiler Pro League in 7 matchen aan 53 procent van de potentiële speelminuten. In drie duels in de Europa League komt hij aan 59 procent.

Analist Alexandre Teklak deelt zijn zorgen in La Dernière Heure. “Er is een probleem met Dendoncker”, stelt de voormalige profvoetballer scherp. “Hij bleef donderdag volledig op de bank tijdens de Europa League-wedstrijd. Dit is niet normaal voor iemand van zijn kaliber.”

“Hij is slechts 29 jaar en hoort een onbetwistbare basisplaats te hebben, zeker met de afwezigheid van Jan Vertonghen en Thorgan Hazard. Is zijn probleem fysiek of mentaal?”

Leander Dendoncker ligt nog tot midden 2026 onder contract bij Aston Villa. Anderlecht beschikt over een aankoopoptie.

LEES OOK: Dossier: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

Geen Ardon Jashari op de fandag van Club Brugge. Wel een massa blauwzwarte fans. Een...

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Na een passage bij FC Noah Erewan liet Dieumerci Mbokani de deur op een kier....

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...