Deschacht raadt Anderlecht deze elf tegen Union aan
Anderlecht speelde in 2017 kampioen. Seizoen na seizoen volgde er geen trofee. Dit seizoen eindigen ze niet in de top drie. Olivier Deschacht hoopt dat zijn ex-club donderdag met de cup naar huis mag.
Union komt als favoriet aan de aftrap in het Koning Boudewijnstadion. Anderlecht straalt te weinig uit in de play-offs. Een bekerfinale kan wat anders zijn.
Olivier Deschacht hoopt dat Jérémy Taravel met een goed gameplan uitpakt. Hij zou donderdag met drie centrale verdedigers uitpakken. Als Nathan-Dylan Saliba niet inzetbaar zou zijn, posteert hij Yari Verschaeren naast Nathan De Cat, geeft hij mee bij Sudpresse. Dan komt Tristan Degreef in zijn elf.
Coosemans
Camara – Angély, Kana, Diarra – Augustinsson
Saliba – De Cat
Hazard – Verschaeren
Cvetkovic
Het is nog niet duidelijk of Mihajlo Cvetkovic is na zijn rode kaart in de uitwedstrijd tegen AA Gent. Zonder Cvertkovic zou Deschacht Adriano Bertaccini in de spits droppen.
LEES OOK: Lardot over rode kaart Cvetkovic: “Meer dan terecht”
