Dion Cools: “Minder stress dan in België”

12-04-2020 15:07
-
Geschreven door MK
Dion Cools: “Minder stress dan in België”

Op het einde van de wintermercato verhuisde Dion Cools van Club Brugge naar het Deense FC Midtjylland. De 23-jarige vleugelverdediger had geen uitzicht op speelminuten bij blauw-zwart.

Bij zijn nieuwe werkgever heeft Cools nog maar 67 speelminuten op de teller staan. Toch is hij gelukkig met zijn keuze voor het Deense FC Midtjylland.

“De integratie verliep goed, maar er wordt toch iets anders gespeeld: fysieker dan in België, echt waar, en iets minder individuele kwaliteit. Dat was dus wel even wennen. Maar het lukt”, aldus Cools tegenover Sport/Voetbalmagazine.

Bij Midtjylland is Brian Priske (ex-Club Brugge en KRC Genk) trainer. “Door zijn connecties in ons land wist hij heel goed welk profiel ik had. De klik zat meteen goed, we hebben een sterke band. De coach probeert me constant tips te geven om me beter te maken. Hij is ook heel nuchter, iemand die rustig analyseert en zo zoekt naar oplossingen. Hier voel ik alleszins minder stress dan in België. ( lacht) Dat mag ook eens.”

Cools tekende een contract tot medio 2023 in Denemarken.

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Trainerskerkhof JPL 2024/2025: 29 coaches

Trainerskerkhof JPL 2024/2025: 29 coaches

Vier trainers in één seizoen. Cercle Brugge kaapt daar geen record mee weg. In het...

VIDEO: STVV viert het behoud

VIDEO: STVV viert het behoud

Een gelijkspel in Kortrijk, een nederlaag van Cercle Brugge. STVV bleef zo eerste in de...

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Met een 0-1 zege in Anderlecht staat Union een stap dichter bij de landstitel. Als...

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Union, Club Brugge of toch nog Racing Genk, de titelstrijd in de Jupiler Pro League...