Dirk Kuyt (Beerschot): “Dit doet pijn”

In de Challenger Pro League verloor Beerschot de topper op bezoek bij KMSK Deinze met 4-2. Met nog acht speeldagen voor de boeg delen beide ploegen de leidersplaats. Dirk Kuyt, trainer bij Beerschot, was ontgoocheld over de prestatie van zijn spelers.
“Ik wil spelers zien met het mes tussen de tanden. We krijgen van iedereen mooie complimenten over onze kwaliteit van voetballen, maar daar kopen we nu niets voor”, aldus Dirk Kuyt in Gazet van Antwerpen. “Ik ben niet zo snel ontgoocheld, maar dit doet wel pijn. Ik ben een winnaar, dat zit in mij.”
Beerschot en Deinze delen de leidersplaats de Challenger Pro League. De nummers één en twee promoveren rechtstreeks naar 1A. Zulte Waregem, derde in de stand, volgt op drie punten.
FT | KMSK Deinze wint na een knotsgekke wedstrijd! 🤯 🚨 #DEIBEE pic.twitter.com/4IgrJsv5au
— Eleven Belgium (NL) (@ElevenBeNL) February 18, 2024