Doelman Sporting Charleroi naar Belgische topclub?
De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Burkina Faso. Bij de bezoekers staat er met Hervé Koffi een bekende naam tussen de palen.
Hervé Koffi is de doelman van Sporting Charleroi. Voordien was hij in ons land aan de slag bij Excel Moeskroen. Bij de Carolo’s heeft hij nog een verbintenis tot medio 2024. Zijn marktwaarde wordt op 2,5 miljoen euro geschat.
Volgens zijn teammanager bij Burkina Faso, Aristide Bancé (ex-Lokeren), zou hij niet misstaan bij een Belgische topclub. “Hervé kan zo mee bij Anderlecht of Club Brugge. Hij zou daar ook meer ‘in the picture’ staan. Ik heb hem dat al meermaals gezegd. Enfin, bij onze trainingen is hij toch al op Neerpede”, lacht teammanager Aristide Bancé in Het Laatste Nieuws.
LEES OOK: DOSSIER: Overzicht zomer transfers 2022 Jupiler Pro League