Doku kijkt naar zichzelf
De Rode Duivels bleven opnieuw op een gelijkspel steken tegen Noord-Macedonië. Het bleef zelfs 0-0 in Gent. Jérémy Doku stapte balend van het veld.
“Er is veel frustratie, omdat we de vele kansen niet hebben afgewerkt”, zuchtte Jérémy Doku bij VTM. “Dan eindig je met 0-0. Ik dacht wel dat we gingen scoren, maar uiteindelijk is dat niet gebeurd. Misschien misten we een beetje vertrouwen. Zij kwamen letterlijk voor een gelijkspel, dus ze zullen heel blij zijn.”
“Of we vanavond een spits gemist hebben? We hebben met spitsen gespeeld, hé”, wuifde Doku dat argument weg. “We weten dat iemand als Romelu Lukaku heel belangrijk is. Hij zou ons zeker geholpen hebben vandaag. Michy (Batshuayi, red.)? We weten wat hij kan, maar het is de keuze van de trainer.”
Scoren
Jérémy Doku duidde een andere schuldige aan. “Ik kijk vooral naar mezelf: als ik mijn kansen had afgewerkt, was het 2-0 en boeken toe. Nu staan we een beetje onder druk, maar met deze kwaliteiten moet het lukken tegen Wales.”
LEES OOK: Garcia krijgt de volle lading