Dreyer (ex-Anderlecht) krijgt prestigieuze prijs

05-11-2025 10:43
-
Geschreven door MK
Dreyer (ex-Anderlecht) krijgt prestigieuze prijs

Anders Dreyer ruilde eind januari RSC Anderlecht voor een avontuur bij San Diego in de MLS. De Deense flankaanvaller werd verkozen tot ‘Beste Nieuwkomer van het Jaar’.

In 38 wedstrijden voor San Diego maakte Anders Dreyer 20 doelpunten en gaf 18 assists. Statistieken die hem nu de prijs van ‘Beste Nieuwkomer van het Jaar’ oplevert.

De 27-jarige Deen kreeg 74,11 procent van de stemmen achter zijn naam. Daarmee liet hij onder andere de Zuid-Koreaan Heung-Min Son (Los Angeles FC, 6,3%) en ex-Standard en Club Bruggespeler Philipp Zinckernagel (Chicago Fire FC, 6,21%) achter zich.

“De impact van Dreyer met 38 beslissende acties was de grootste van alle nieuwkomers in 2025”, aldus de MLS in een officieel communiqué.

LEES OOK: Boeckx haalt uit naar Bertaccini

Nieuwsbrief

Specials

LIVE/FOTO: Anderlecht vs. Lyon

LIVE/FOTO: Anderlecht vs. Lyon

Om 21 uur ging de bal aan het rollen: RSC Anderlecht tegen Olympique Lyon. Het...

Top 10 duurste inkomende transfers in JPL

Top 10 duurste inkomende transfers in JPL

Een massa aan uitgaande transfers in de Jupiler Pro League. Grotendeels uit financiële noodzaak. Die...

Geen droomstart voor Yamamoto in Bundesliga

Geen droomstart voor Yamamoto in Bundesliga

Een groot fysiek vermogen, gekoppeld aan techniek en duelkracht, Rihito Yamamoto ontpopte zich in 2025/2026...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

De laatste loodjes kunnen zwaar wegen. Op Transfer Deadline Day regende het nog in- en...

VIDEO Vanwesemael: “STVV met deze kern geen zorgen”

VIDEO Vanwesemael: “STVV met deze kern geen zorgen”

Robert-Jan Vanwesemael mikte raak tegen La Louvière en stapte na het laatste fluitsignaal met zijn...