Duikt Lionel Messi ook voor bondscoach Kroatië op?

Zeggen dat Lionel Messi een beslissende speler is, die minder verdedigend werk opknapt en minder loopt, dat mag niet volgens de Argentijnse wonderboy. Louis van Gaal weet daar alles van. Messi ging voor het oog van miljoenen voetbalfans de 71-jarige Van Gaal uitdagen. Bespottelijk gedrag. Zlatko Dalic laat er zich niet door uit de wijs brengen.
Dinsdagavond is het Argentinië-Kroatië in de halve finales van het WK 2022. De bondscoach kreeg vragen over Lionel Messi. Hoe gaan ze die wonderbaarlijke speler afstoppen? Wat vinden ze van zijn huidige rol? “Mandekking werkt bij hem niet. Dat hebben we vorige keer niet gedaan en dat gaan we ook nu niet doen. We moeten de paslijnen naar hem afsluiten en de ruimtes klein maken. Hij loopt niet veel. Hij gaat ook niet achter de bal lopen”, merkte Zlatko Dalic op. “Hij wacht op de bal, om nog al zijn energie te hebben wanneer hij die krijgt. Daarvoor moeten we opletten.”
Een gegeven dat elke trainer en voetbalfan ziet. De cijfers tonen dat ook aan. Maar je mag dat niet zeggen over een voetbalgod. De Argentijnse media spuwen met vuur. Messi moet Dalic een lesje leren. Dat Messi meegaat in dat verwerpelijke gedrag is nieuw. Een deel van zijn eigen fans zijn geschrokken.
LEES OOK: Die Lionel Messi lust Ruud Vormer niet
#Messi van een groot voetballer verworden tot het misselijk vuil arrogant mannetje.
Gewoon een regelrechte #respectloze_vuile_klootzak pic.twitter.com/ntyMAA19HQ— winterhater (@JMCoumans) December 12, 2022