Duitsland-België snel 0-2: “We overklassen ze”

Een droomstart voor de Rode Duivels in Keulen. Yannick Carrasco vlamde in de vijfde minuut hard binnen. Drie minuten later mikte ook Romelu Lukaku raak. Twee keer op aangeven van Kevin De Bruyne. “We overklassen de Duitsers”, stelde Gilles De Bilde.
“Onwaarschijnlijk… wat een start. We overklassen de Duitsers op alle aspecten van het voetbal”, gaf de voormalige Rode Duivel bij VTM2 mee. “Iedereen speelt met zoveel vertrouwen en rust. Dit hebben we al lang niet meer gezien van de Belgen. We spelen de Duitsers van het kastje naar de muur. Ongelooflijk. Ik ben helemaal onder de indruk van wat ik hier in die eerste twintig minuten zie.”
LEES OOK: Opstelling Duitsland-België: Mangala in de 11
Vooral Martinez heeft dus gigantisch gefaald op het voorbije WK….blijkt nu nóg meer! #verjonging @BelRedDevils 🇧🇪#DUIBEL #GERBEL
— Geert De Vlieger (@devliegergeert) March 28, 2023
We spelen precies al 14 minuten zoals we altijd gezegd hadden dat we zouden gaan spelen … #duibel
— Dave Peters (@DeefPeters) March 28, 2023
Prepping the Blitzkrieg. ⚡ #GERBEL #WirSchaffenDas pic.twitter.com/3WwFFKpSOQ
— Belgian Red Devils (@BelRedDevils) March 28, 2023