Eerste rode kaart Matte Smets

11-01-2025 18:26
-
Geschreven door Redactie
Eerste rode kaart Matte Smets

Vijfde minuut in Racing Genk-OH Leuven. Na een duel tussen Konan N’Dri en Matte Smets – de laatste veldspeler bij de Genkies – kreeg de Bilzenaar een rode kaart te zien van scheidsrechter Bert Put.

Na een VAR Check bleef die uitsluiting overeind. “Die rode kaart was terecht”, merkte voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht bij DAZN op. “Matte Smets was de laatste man. Je kan stellen dat Bryan Heynen die speler van OHL misschien nog kon bijhalen. Maar dat is als en als. Een technisch foutje van Smets.”

De eerste rode kaart voor Matte Smets in het profvoetbal. Racing Genk moet 85 minuten plus de extra tijd met tien tegen elf verder. De koploper boekte toch nog een 2-0 zege tegen OHL.

De 21-jarige Matte Smets zit nu in 81 matchen in het profvoetbal bij STVV en Racing Genk aan 3 gele kaarten plus 1 rode.

LEES OOK: KRC Genk met 10 tegen 11 naar winst

LEES OOK: Opstelling RC Genk-OHL: Penders start

Nieuwsbrief

Specials

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Racing Genk sloot het jaar 2025 af met een 3-5 nederlaag tegen Club Brugge. De...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

“Na Nieuwjaar krijg je een totaal ander Club Brugge. Daar mag je zeker van zijn”,...

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Het Franse OGC Nice bracht in de zomer van 2022 een bod van zo’n 9...

Overbodige spelers bij AA Gent

Overbodige spelers bij AA Gent

KAA Gent hoopt in de wintermercato een kwaliteitsinjectie door te kunnen voeren. Een noodzakelijk gegeven...