Eigenaar gooit redder van RWDM buiten

RWDM promoveert naar de Jupiler Pro League, waardoor het aantal Brusselse clubs op drie komt. Het feestgedruis maakt stilaan plaats voor kopzorgen.
Trainer Vincent Euvrard gaf het al na de kampioenenmatch aan. “Er is heel veel werk.” Geen technisch directeur, structurele problemen, noem maar op. Euvrard wordt genoemd als nieuwe trainer van KV Kortrijk of Standard. Afwachten of hij toch bij RWDM blijft.
Ondertussen heeft eigenaar John Texor de CEO Thierry Dailly aan de deur gezet. Zo’n acht jaar geleden was RWDM op sterven na dood. Dailly liet zijn geliefkoosde club niet in de steek en leidde ze stap voor stap uit de probleemhoek. Na de overname kwam er echter sleet in de relatie tussen Thierry Dailly en John Texor.
De supporters zijn niet te spreken over het gedwongen vertrek van Thierry Dailly. Ex-speler Franky Van der Elst idem dito.
Thierry Dailly, voorzitter RWDM aan de deur gezet! It’s a bad world we live in.
— Van der Elst Franky (@DerFrvde) May 31, 2023
Thierry et The wall s’étaient fixés deux objectifs cette saison:
10 clean sheets 🙅🏽♂️
Devenir champion 🏆
Objectifs amplement atteints 👏🏽 pic.twitter.com/M7KJ9PoX1h— RWDM (@RWDMolenbeek) May 21, 2023
Rijke Mr. Textor die de voorzitter van RWDM de laan uit stuurt…
Wat een kutwereld is voetbal— LiLJerrySZN 💙🖤 (@LiLJerrySZN) May 31, 2023