Eindelijk nog eens winst voor Antwerp

09-11-2025 09:00
-
Geschreven door Redactie
Eindelijk nog eens winst voor Antwerp

Antwerp versloeg KV Mechelen op 24 augustus met 2-1. Op de volgende overwinning was het wachten tot 8 november. La Louvière viel voor de rust met tien en kreeg op het uur een penalty tegen. Het werd 3-1 voor de Great Old.

Vincent Janssen dwong die penalty af en trapte de bal in het midden van het doel binnen. Marwan Al Sahafi lukte snel daarna de 2-0. Christopher Scott nam in de 72ste minuut de 3-0 voor zijn rekening. In de slotfase scoorde Alexis Beka Beka en was La Louvière nog dichtbij de 3-2.

Na een 2 op 24 werd trainer Stef Wils in vraag gesteld. De fans wezen naar de spelers en het bestuur. Het spandoek ‘Bestuur faalt met woorden, ploeg met daden’ sprak boekdelen.

Afwachten of deze overwinning het vel van Stef Wils redt want er volgt nu een interlandbreak. Eén zaak is wel al zeker: Antwerp kan nog winnen en speelt de voorlaatste plaats aan Cercle Brugge door.

LEES MEER OVER:

Antwerp FC

Jupiler Pro League

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

De laatste loodjes kunnen zwaar wegen. Op Transfer Deadline Day regende het nog in- en...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Transfer Deadline Day in België verliep hectisch. De profclubs kunnen alleen nog vrije spelers...

LIVE | Transfer Deadline Day in België

LIVE | Transfer Deadline Day in België

Transfer Deadline Day. Op donderdag 3 september klokslag 23u59 eindigde de zomermercato in de Jupiler...

STVV 40% kans? De eerste match biedt inspiratie

STVV 40% kans? De eerste match biedt inspiratie

Steven Defour schat de kwalificatiekansen van STVV op 40%. De ervaring van Omonia Nicosia in...

VIDEO Peter Voets over STVV Europees: “Schitterende momenten”

VIDEO Peter Voets over STVV Europees: “Schitterende momenten”

STVV strijdt in Nicosia voor een plaats in de groepsfase van de Europa League. Op...