Engeland geeft deel van EK-bonus aan de zorg

09-07-2021 12:55
-
Geschreven door Redactie
Engeland geeft deel van EK-bonus aan de zorg

Thierry Henry schonk het loon dat hij opstreek als assistent bij de Rode Duivels aan een goed doel. De spelers van Engeland zijn van plan een deel van hun bonus over te maken aan de zorgsector.

Als Engeland Italië verslaat in de finale op Wembley vangen ze ongeveer 28 miljoen euro. Harry Kane en zijn ploegmaten krijgen daar veertig procent van. Goed voor 11 miljoen euro. Een groot deel van die som vloeit dan naar de zorgsector.

Het is niet de eerste keer dat de Engelse internationals geld doneren. Er ging vorig jaar, toen de coronapandemie op zijn hoogtepunt was, ook al een grote som geld richting de zorg.

n het statement van de FA is te lezen dat er een speciaal fonds opgetuigd is om goede doelen te kunnen ondersteunen met wedstrijdpremies, die sinds september 2018 verzameld zijn.

Als de Engelsen zondag de finale winnen, is dat hun eerste hoofdprijs sinds de WK-titel in 1966.

LEES MEER OVER:

EK 2021

Engeland

Euro 2020

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

3 Rode Duivels in top 100 The Athletic

3 Rode Duivels in top 100 The Athletic

In juni vindt het WK 2026 in Canada, Mexico en de Verenigde Staten plaats. De...

Club Brugge van 2,15 naar 1,37 goals

Club Brugge van 2,15 naar 1,37 goals

Kopzorgen voor Club Brugge. De trainer, de spelers, het management, het bestuur, alles en iedereen...

Wat is er van Kahveh Zahiroleslam?

Wat is er van Kahveh Zahiroleslam?

Kahveh Zahiroleslam zette in de zomer van 2023 een punt achter zijn studies aan Yale...

Geen eerlijke loting voor WK 2026?

Geen eerlijke loting voor WK 2026?

De Rode Duivels zijn er opnieuw bij. Op vrijdag 5 december staat de loting voor...