Ex-aanvaller Anderlecht wordt vergeleken met Ibrahimovic

Een stunt in de Coppa Italia. FC Bologna won in de 1/8ste finale tegen competitieleider Inter. Joshua Zirkzee (ex-RSC Anderlecht) was de grote held.
Joshua Zirkzee viel in minuut 85 in. Het stond toen nog 0-0. In de tweede minuut van de eerste verlenging kwam Inter op voorsprong via Carlos Augusto (1-0). Maar FC Bologna ging nog op en over de competitieleider. Met dank aan twee assists van Zirkzee.
Hij pakte uit met een heerlijke hak om zijn landgenoot Sam Beukema de gelijkmaker te zien maken. En ook voor het winnende doelpunt was Zirkzee de aangever. De Nederlander zette een heerlijke dribbel op en stak de bal dan diep.
“Zirkzee! Hij komt binnen en het is een show: Ibra’s hakje, twee fantastische assists en een Bologna-feest”, aldus La Gazetta dello Sport. “De Nederlandse hak voor het doelpunt van Beukema is iets dat op foto’s op de muren zal blijven hangen.”
Wowzers Zirkzee…. pic.twitter.com/HFEJVPqv0e
— L.Prince 👑 (@LeroyPrince77) December 20, 2023
LEES OOK: Vertonghen geeft mentale problemen toe