Ex-ref over discutabele fases in Club Brugge – KRC Genk

16-01-2025 14:53
-
Geschreven door MK
Ex-ref over discutabele fases in Club Brugge – KRC Genk

Club Brugge won de heenwedstrijd in de halve finale van de Beker van België met 2-1 tegen KRC Genk. Aan beide Brugse doelpunten hing een geurtje volgens de bezoekers. Ex-scheidsrechter Tim Pots velt zijn oordeel.

Tolu Arokodare bracht KRC Genk op voorsprong in het Jan Breydelstadion. Lang konden de bezoekers daar niet van genieten. Amper zes minuten later hing Joel Ordonez de bordjes op gelijke hoogte na een hoekschop. Genk-doelman Mike Penders protesteerde, hij vond dat hij gehinderd werd door Maxim De Cuyper.

Tim Pots is het daar niet mee eens. “De Cuyper zet een stap naar binnen en Penders zet een stap naar voor in de richting van De Cuyper waardoor er contact is. De Cuyper bleef naar de bal kijken. Daardoor kan je moeilijk van een block spreken. Ik zie te weinig redenen om het doelpunt af te keuren”, stelt Pots in Het Laatste Nieuws.

In de tweede helft ging de bal op de stip voor de thuisploeg. Sadick tikte Ferran Jutgla aan in de zestienmeter. “Sadick raakt de hiel van Jutglà, heeft geen bal en de fout gebeurt alvorens de bal over de achterlijn is. Dat de kans voor Jutglà eigenlijk al voorbij is, doet er niet toe. Het maakt de fout van Sadick gewoon des te overbodiger. Dit is een terechte tussenkomst van de VAR.”

LEES OOK: Penders waarschuwt Club Brugge: “100% kans”

 

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

BEKIJK Wouter Vrancken: “Een goede targetspits kost veel, dus STVV moet het op voetballende manier doen”

BEKIJK Wouter Vrancken: “Een goede targetspits kost veel, dus STVV moet het op voetballende manier doen”

“De best voetballende ploeg”, luidde wekenlang het oordeel van meerdere analisten. Thomas Chatelle merkte na...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 2 februari staat de Transfer Deadline Day op de agenda in de Pro League....

Wat is er van Archie Brown?

Wat is er van Archie Brown?

KAA Gent plukte Archie Brown in de zomer van 2023 voor 4 miljoen euro bij...

Drukke zomermercato in de maak voor Club Brugge

Drukke zomermercato in de maak voor Club Brugge

De wintermercato ligt achter de rug. Twee spelers zwaaiden af bij Club Brugge, met Felix...