Ex-speler Westerlo deze zomer naar FC Barcelona?
Luka Vuskovic belandde vorig seizoen op huurbasis bij KVC Westerlo. De Kroatische centrale verdediger draait dit seizoen vlot mee in de Bundesliga bij Hamburger SV.
Hij ligt echter nog onder contract bij Tottenham Hotspur. Luka Vuskovic is volgens Sky Sports een optie voor FC Barcelona. De Catalanen houden rekening met een vertrek van Andreas Christensen na dit seizoen. Hij heeft een aflopend contract.
Vuskovic trok voor 11 miljoen euro van Hajduk Split naar Tottenham. Bij Westerlo kwam hij in 36 duels aan 7 goals en 3 assists. HSV betaalt een huursom van 1 miljoen euro.
De 19-jarige Luka Vuskovic geniet ook belangstelling van RB Leipzig, Bayern München en Paris Saint-Germain. Hij heeft al een marktwaarde van 40 miljoen euro achter zijn naam staan.
LEES OOK: Aanvaller AA Gent naar de Bundesliga?