Extra winstpremie tegen Club Brugge?

13-12-2025 09:33
-
Geschreven door Redactie
Extra winstpremie tegen Club Brugge?

Het water tussen KAA Gent en Club Brugge was diep. Ivan Leko voegt daar nog een dimensie aan toe. Zijn plotse vertrek naar Club – hij tekende vorige zomer een contract voor drie jaar bij de Buffalo’s en vroeg tijd en nieuwe spelers om te bouwen en te winnen – viel niet in goede aarde.

Ivan Leko gaf aan dat hij een goede band had met voorzitter Sam Baro. Dat gevoel was wederzijds. Baro vernam via de media dat Leko AA Gent liet vallen voor Club Brugge. Pas 48 uur later stuurde Club Brugge een e-mail naar AA Gent, met de droge melding dat ze de afkoopsom van Ivan Leko wel zouden storten.

Dit weekend zijn er Dender-Club Brugge en AA Gent-Antwerp. Op zondag 21 december volgt een onderling duel in het Jan Breydelstadion.

“De spelers van AA Gent gaan een extra premie krijgen op 21 december tegen Club Brugge”, voorspelt Filip Joos bij de podcast 90 Minutes. “Hun kerstsok zal goed gevuld zijn als ze winnen van Club Brugge. Daar kunnen we wel vanuit gaan.”

Nieuwsbrief

Specials

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Racing Genk sloot het jaar 2025 af met een 3-5 nederlaag tegen Club Brugge. De...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

“Na Nieuwjaar krijg je een totaal ander Club Brugge. Daar mag je zeker van zijn”,...

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Het Franse OGC Nice bracht in de zomer van 2022 een bod van zo’n 9...

Overbodige spelers bij AA Gent

Overbodige spelers bij AA Gent

KAA Gent hoopt in de wintermercato een kwaliteitsinjectie door te kunnen voeren. Een noodzakelijk gegeven...