Faillissement voor ex-eersteklasser KFC Diest

25-12-2024 09:20
-
Geschreven door Redactie
Faillissement voor ex-eersteklasser KFC Diest

Op 2 januari doet de handelsrechtbank een uitspraak over de toekomst van KFC Diest. Er zijn nog drie opties, maar een faillissement hangt in de lucht.

KFC Diest speelde in 1975 nog in eerste klasse. Timmy Simons debuteerde bij Diest toen ze in tweede speelden. Anno 2024 was de Brabantse club naar Eerste Provinciale afgezakt. Dit seizoen ging het van kwaad naar erger. Er was geen geld meer om spelers, leveranciers of andere instanties te betalen.

Er ligt een schuld van zo’n 400.000 euro op tafel. De kans dat er in allerlaatste instantie nog wat geldschieters opduiken, is klein. Optie twee: het huidige bestuur lengt de schulden voor 2 januari nog aan. Eveneens weinig waarschijnlijk. Optie drie: de rechter verklaart KFC Diest officieel failliet.

Voormalig Rode Duivel was dit seizoen trainer bij KFC Diest. Vier of vijf man op training, te weinig spelers om een match te spelen, geen oefenveld, hij bleef de ploeg trouw. In de hoop op betere tijden.

Nieuwsbrief

Specials

Wat is er van Maarten Vandevoordt?

Wat is er van Maarten Vandevoordt?

December 2017. Maarten Vandevoordt stond in de bekermatch tegen Antwerp onder de lat. Zijn eerste...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

Trainerskerkhof JPL: 11 van 16 clubs wisselden van trainer

Trainerskerkhof JPL: 11 van 16 clubs wisselden van trainer

Er zijn nog twee speeldagen in de reguliere competitie plus de play-offs. Met het ontslag...

6 ploegen, 3 plaatsen in Play-off 1, 2 speeldagen

6 ploegen, 3 plaatsen in Play-off 1, 2 speeldagen

Spannende tijden in de Jupiler Pro League. Met nog twee speeldagen in de reguliere competitie...

Kalender: strijd deelname Play-off 1

Kalender: strijd deelname Play-off 1

Union, Club Brugge en STVV zijn er zeker bij. RSC Anderlecht mag zich stilaan opmaken...