Fans La Louvière organiseren boycot tegen Antwerp

04-11-2025 13:58
-
Geschreven door MK
Fans La Louvière organiseren boycot tegen Antwerp

Zaterdag gaat promovendus La Louvière op bezoek bij het geplaagde Antwerp FC. De Wolven zullen op de Bosuil niet kunnen rekenen op de steun van meegereisde fans.

Op Facebook wordt de boycot naar de Bosuil aangekondigd. “Op 8 november spelen we tegen Antwerp. Helaas gaan we niet naar de Bosuil. Als ultragroepen kunnen we de verschillende beperkingen niet accepteren. Namelijk: geen megafoon en geen trommels. Twee waardevolle elementen in de manier waarop wij ons team ondersteunen. We geloven dat we van week tot week al genoeg en meer dingen accepteren.”

“Bovendien is het vragen van ons om geen drums te spelen, is een gebrek aan respect voor de fans van de ultrabeweging. Groepen zijn bereid compromissen te sluiten, maar ze vereisen een minimum aan respect. Hopelijk is dit een extra bron van motivatie voor onze spelers. Kom op, La Louvière, Vrijheid voor de Ultras.”

LEES OOK: Ivoriaanse middenvelder test bij Antwerp FC 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Sterk presteren in de Champions League, dat laat sporen na. Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi, Maxim...

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Met de regelmaat van de klok trekken spelers die in de Belgische Pro League actief...

Kielse cultspits Shankland op weg naar Schotse titel

Kielse cultspits Shankland op weg naar Schotse titel

Beerschot betaalde in 2021 zo’n 1,2 miljoen euro voor Lawrence Shankland. Toch trok de Schotse...

Vrancken kijkt uit naar Union-STVV: “Ballen tonen”

Vrancken kijkt uit naar Union-STVV: “Ballen tonen”

Met 18 op 33 staat STVV op de vijfde plaats. Het team van Wouter Vrancken...