Felice Mazzu nieuwe trainer STVV

05-09-2024 07:21
-
Geschreven door Redactie
Felice Mazzu nieuwe trainer STVV

Christian Lattanzio kreeg na zes speeldagen de bons. De 58-jarige Felice Mazzu is zijn opvolger. Hij zat sinds 20 maart zonder club. Mazzu brengt drie assistenten mee.

STVV staat met 3 op 18 in de probleemzone. Het contrast met vorig seizoen is groot. Felice Mazzu wacht de uitdaging de Kanaries snel terug op de goede weg te loodsen. Hij brengt twee assistenten en een fysical coach mee.

Felice Mazzu zette zijn eerste stappen in de trainerswereld als T2 bij AFC Tubeke (2008-2009). Hij was er ook een seizoen hoofdtrainer en trok in de zomer van 2010 naar White Star Woluwe. Dat avontuur liep in april 2013 af.

Er volgden zes seizoenen bij Sporting Charleroi. Felice Mazzu tekende midden 2019 een contract bij Racing Genk. Dat liedje liep na minder dan vijf maanden af. Goed voor 21 wedstrijden. Een half jaar later kon hij bij Union aan de slag. Daar hoorde een promotie naar de eerste afdeling bij en een prima seizoen in de Jupiler Pro League.

Mazzu liet Union na 73 wedstrijden vallen voor Anderlecht. Na 22 matchen volgde een ontslag. Een half jaar later ging hij terug bij Sporting Charleroi aan de slag. Dat tweede avontuur bij de Zebra’s eindigde na 49 duels.

Op zondag 15 september speelt STVV thuis tegen OH Leuven. Met Louis Patris streek er alvast een nieuwe speler op Stayen neer. Er zou nog versterking op komst zijn. (DC)

Mazzu STVV
foto DC | www.voetbalbelgie.be

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge steunen Nicky Hayen: “Niet onze Club”

Fans Club Brugge steunen Nicky Hayen: “Niet onze Club”

Tegen FC Barcelona ging er een ‘Nicky Hayen Bruges Army’ door het stadion. Een maand...

BEKIJK Club Brugge – Arsenal

BEKIJK Club Brugge – Arsenal

Ivan Leko begint aan zijn derde avontuur bij Club Brugge met een thuismatch tegen Arsenal....

Club Brugge speelt met vuur

Club Brugge speelt met vuur

Club Brugge nam afscheid van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla en Joel Ordonez. Nicky Hayen...

KAA Gent spuwt Club Brugge en Ivan Leko uit

KAA Gent spuwt Club Brugge en Ivan Leko uit

Ivan Leko kon niet bij Standard blijven, KAA Gent bood de Kroatische trainer een contract...