Feyenoord over mogelijke komst Meunier

08-01-2024 11:18
-
Geschreven door MK
Feyenoord over mogelijke komst Meunier

Thomas Meunier heeft een aflopende verbintenis bij Borussia Dortmund. Een contractverlenging zit er niet in. Als Dortmund nog een transfersom wil vangen voor de 32-jarige vleugelverdediger, moet het hem in januari van de hand doen. Feyenoord werd genoemd als mogelijke bestemming.

Maar dat gerucht blijkt maar half te kloppen. “Ik las de naam van Meunier, maar als je bij Feyenoord informeert dan zeggen ze: die is bij ons aangeboden, die is in de dertig en duur, dus niet aan de orde”, aldus Feyenoord-watcher Mikos Gouka in de AD Voetbalpodcast.

Meunier zit aan 4 wedstrijden in de Bundesliga, goed voor amper 18% van de speelminuten. Als hij kans wil maken op een EK-selectie moet hij aan meer speelminuten zien te komen. Bij Dortmund of elders?

LEES OOK: Dossier: Overzicht transfers wintermercato 2023-2024

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...