FIFA-voorzitter Infantino liegt erop los
Meer ploegen op een WK, een uitbreiding van het aantal clubs op het WK voor Clubs. FIFA-voorzitter Gianni Infantino ligt niet wakker van de gezondheidstoestand van de spelers.
“We staan in de Trump Tower. Het gouden tijdperk van het voetbal is begonnen. We kunnen zonder enige twijfel stellen dat het WK voor Clubs een bijzonder groot succes was”, predikt Gianni Infantino. “Er zou niemand naar die wedstrijden komen kijken. Inclusief de finale waren er bijna 2,5 miljoen fans in de stadions. Goed voor gemiddeld 40.000 per match. We hoorden ook dat het financieel niet zou werken, dat het een flop zou worden. Maar we genereerden bijna 1,8 miljard euro aan inkomsten.”
De stadions stroomden in de beginfase allerminst vol. De ticketprijzen daalden drastisch. Een drankje in het stadion kopen, kostte minder dan een ticket.