Makelaar fluit Filip Joos terug

13-09-2023 08:50

Makelaar fluit Filip Joos terug

Yannick Carrasco zat bij Atlético Madrid en ging in op een aanbod uit Saoedi-Arabië. Makelaar Stijn Francis vraagt begrip en wijst daarbij naar een uitspraak van Filip Joos over Axel Witsel.

“Ik vind dat er nogal negatief gedaan wordt over Carrasco”, aldus Francis in de podcast MidMid. “Ik vind dat iedereen zijn eigen ding moet doen en iedereen heeft zijn prijs. Ik weet dat Filip Joos ooit gezegd heeft dat Axel Witsel de verkrachter van het Belgisch voetbal was omdat hij voor China koos. Dan denk ik ‘how gast’. Dat is voor iedereen gewoon een welgekozen keuze.”

Carrasco speelde in het verleden ook al in China. “Dat is de reden geweest waarom hij nooit de wereldtop gehaald heeft. Hij had er de kwaliteiten voor, maar die twee jaar China hebben dat verhinderd. Anders had hij zich die twee jaar verder ontwikkeld in Europa en dan had hij bij een club als Barcelona of zo beland”, meent Francis.

LEES OOK: Doku grootste talent sinds De Bruyne?

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Opvallende cijfers voor Balikwisha

Opvallende cijfers voor Balikwisha

Michel-Ange Balikwisha lukte de enige treffer in de clash tussen Antwerp en OHL. Zijn vijfde...

LOTING – Rode Duivels EK 2024

LOTING – Rode Duivels EK 2024

Om 18 uur begint de loting voor het EK 2024 in Duitsland. De Rode Duivels...

SPECIAL: Vier trainers in Jupiler Pro League ontslagen

SPECIAL: Vier trainers in Jupiler Pro League ontslagen

Geen Jonas De Roeck meer bij KVC Westerlo. Zo komt de teller van het aantal...

Anderlecht ruim 6 miljoen euro verlies

Anderlecht ruim 6 miljoen euro verlies

Halfweg de reguliere competitie staat Anderlecht op de tweede plaats. Er is echter nog een...