Makelaar fluit Filip Joos terug
Yannick Carrasco zat bij Atlético Madrid en ging in op een aanbod uit Saoedi-Arabië. Makelaar Stijn Francis vraagt begrip en wijst daarbij naar een uitspraak van Filip Joos over Axel Witsel.
“Ik vind dat er nogal negatief gedaan wordt over Carrasco”, aldus Francis in de podcast MidMid. “Ik vind dat iedereen zijn eigen ding moet doen en iedereen heeft zijn prijs. Ik weet dat Filip Joos ooit gezegd heeft dat Axel Witsel de verkrachter van het Belgisch voetbal was omdat hij voor China koos. Dan denk ik ‘how gast’. Dat is voor iedereen gewoon een welgekozen keuze.”
Carrasco speelde in het verleden ook al in China. “Dat is de reden geweest waarom hij nooit de wereldtop gehaald heeft. Hij had er de kwaliteiten voor, maar die twee jaar China hebben dat verhinderd. Anders had hij zich die twee jaar verder ontwikkeld in Europa en dan had hij bij een club als Barcelona of zo beland”, meent Francis.
LEES OOK: Doku grootste talent sinds De Bruyne?