Filip Joos nieuwe job: “Here I come”
Geen Extra Time meer. Het doek viel na 552 afleveringen. Filip Joos was liefst zestien jaar bij dat programma betrokken. Eerst als sidekick van Frank Raes, vervolgens als vaste analist en de laatste seizoenen dus als host.
Minder voetbal op de VRT. Filip Joos is geen commentator bij DAZN, dat de rechten van op het Belgische voetbal kocht. Hij zal wel nog in beeld komen in de podcast 90 Minutes en er komt meer werk bij PlaySports op zijn pad te liggen.
Die zender blijft de Champions League volgen en ze hebben tot medio 2028 de exclusieve rechten van de Premier League in België in handen. “Hoe ik mijn maandagavonden nu ga vullen? Er is meer en meer competitievoetbal op maandagavond. Dus Premier League op maandagavond, here I come”, lacht Filip Joos.