Filip Joos zet scheidsrechter onder druk
“Je moet bezopen zijn om dit terug te fluiten”, stelde Filip Joos na het duel tussen KRC Genk en KAA Gent. Een uithaal naar Lothar D’Hondt, die bij deze wedstrijd als VAR actief was. D’Hondt leidt dit weekend de match Antwerp-Club Brugge.
Dat is niet naar de zin van Filip Joos. “Er gebeurde op Genk iets wat je niet kan voorstellen. Je mist om te beginnen twee strafschoppen, maar de tweede was een doelpunt dat door een ongelooflijke stommiteit van de VAR wordt teruggedraaid. Je gaat Lothar D’Hondt nu toch niet meer in de VAR zetten? Hij heeft bewezen niet stressbestendig te zijn en bovendien ook het reglement niet te kennen.”
De KBVB stuurt Lothar D’Hondt naar het Bosuilstadion. Jan Boterberg komt als VAR in actie. De bal gaat zondag om 13u30 aan het rollen.