Finale Real Madrid-FC Barcelona in Saoedi-Arabië

Atlético Madrid had lange tijd de beste papieren om de finale van de Spaanse Supercup te bereiken. Real Madrid knokte terug en versloeg de stadsrivaal met 5-3. In de finale volgt opnieuw een Clasico met FC Barcelona, dat Osasuna versloeg met 2-0.
Voor de trouwe supporters van Real Madrid en FC Barcelona is het balen. De halve finales en finale worden in Saoedi-Arabië afgewerkt. Vorig seizoen versloeg Barça de Koninklijke met 3-1.
FC Barcelona had het knap lastig tegen Osasuna. De doelmannen Iñaki Peña en Sergio Herrera behoorden tot de uitblinkers. Peña hield Barça met meerdere goede reddingen op de been. Zo reageerde hij attent toen Ronald Araújo in de fout ging, waarmee hij een voorsprong voor Osasuna voorkwam. Robert Lewandowski hielp zijn ploeg in de tweede helft over een dood punt heen. Lamine Yamal deed daarna de boeken toe.
🍿 𝙃𝙄𝙂𝙃𝙇𝙄𝙂𝙃𝙏𝙎! 🍿
Barça 2-0 Osasuna
Spanish Super Cup semifinal⚽ Robert Lewandowski
🅰️ İlkay Gündoğan⚽️ Lamine Yamal
🅰️ João Félix pic.twitter.com/9TuZOaSqZK— FC Barcelona (@FCBarcelona) January 11, 2024
🤍 LA REMONTADA 🤍
📺 DIARIES 👉 #RMPlay
🔗 https://t.co/3Oxwcu4sFM
✈️ @emirates | #FlyBetter pic.twitter.com/Xa7qWmWJkN— Real Madrid C.F. (@realmadrid) January 11, 2024