Fink niet eens met Leko
KAA Gent-KRC Genk eindigde op 1-1. “Een correcte uitslag”, merkte Hendrik Van Crombrugge op. “Als er één ploeg verdiende te winnen, was dat AA Gent”, gaf Ivan Leko aan. Thorsten Fink vond die opmerking van zijn collega maar niets.
Volgens de coach van Racing Genk verdiende AA Gent de zege niet meer dan zijn ploeg. Thorsten Fink merkte bovendien op dat zijn ploeg zwaar gehavend was. Geen Zakaria El Ouahdi, Junya Ito, Bangoura en Ken Nkuba. Joris Kayembe was niet honderd procent en startte niet. Yira Sor kon na een lange afwezigheid geen drie matchen in een week aan.
“We speelden met twee centrale verdedigers op de backposities. Ik kan alleen maar veel respect voor hen hebben”, stelde Fink op de persbabbel. “Kongolo kreeg na vijf minuten ook nog eens een vederlichte gele kaart, knap dat hij zich daarna staande hield. Onderschat ook de impact van een zware Europese trip niet., het is geen toeval dat ook Union en Club Brugge punten lieten liggen. Ik ben trots op mijn spelers dat ze met een voorbeeldige instelling tot het uiterste zijn gegaan.”
LEES OOK: Van Crombrugge kan leven met gelijkspel