Fink vreest reactie STVV-fans niet

29-11-2024 16:00
-
Geschreven door MK
Fink vreest reactie STVV-fans niet

Vorig seizoen loodste Thorsten Fink STVV naar de 9de plaats in het klassement met attractief voetbal. De Duitser ruilde Stayen voor de Cegeka Arena van aartsrivaal KRC Genk. Zondag keert Fink voor het eerst terug. Krijgt hij een warm onthaal?

Thorsten Fink ligt niet wakker van de reactie van STVV-fans. “Wat voor welkom ik verwacht? Daar ben ik niet mee bezig”, stelt Fink in Het Laatste Nieuws. “Ik ben gefocust op mijn team en op de match. Meestal hoor je dan niet eens of ze roepen of fluiten. Ik heb veel respect voor de tegenstander. Ik kende ook een goede tijd bij STVV.”

In oktober werd het in de Genkse Cegeka Arena 3-2. Na vijftien speeldagen telt STVV 17 punten. Leider KRC Genk heeft er 34. Om 13u30 gaat de bal aanstaande zondag aan het rollen in de Limburgse derby.

LEES OOK: Fink over STVV: “Dan zijn wij moeilijk te kloppen”

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Tolu Arokodare zit nog aan 0 PL-goals

Tolu Arokodare zit nog aan 0 PL-goals

21 doelpunten in de Jupiler Pro League, Tolu Arokodare achtte de tijd rijp om een...

Supporters Standard doorgestuurd op Chaussée d’Amour

Supporters Standard doorgestuurd op Chaussée d’Amour

Standard bakte er weinig van op Stayen en ging met lege handen naar huis. De...

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Sterk presteren in de Champions League, dat laat sporen na. Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi, Maxim...

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Met de regelmaat van de klok trekken spelers die in de Belgische Pro League actief...