Frank Raes: “Extra Time naast Match op de Day”

Het programma Extra Time verdwijnt. Frank Raes was de eerste presentator, daarna volgden Aster Nzeyimana en Filip Joos. Raes blikt met voldoening terug.
“We streefden een diepgravende maar tegelijk ook relativerende toon na. Dat lukte de ene keer al beter dan de andere, maar niets was gescript, elke discussie was echt, elke lach spontaan”, stelt Frank Raes bij Sporza. “Voor 2009 keken we nog afgunstig naar het buitenland, naar Match of The Day of Studio Sport, maar Extra Time heeft daar meer dan zijn voet naast gezet.”
Raes kwam aan 438 afleveringen. Nzeyimana koos na 50 edities voor een carrière bij VTM. Joos kwam aan 63 uitzendingen van Extra Time.
“Dat Extra Time verdwijnt, doet pijn aan het hart, maar past in de ontwikkeling van het voetbalmedialandschap waarbij onder meer de talloze podcasts de macht hebben overgenomen.”