Frankfurt laat Anderlecht niet met rust

25-07-2023 10:05
-
Geschreven door CR
Frankfurt laat Anderlecht niet met rust

Anderlecht zag met Islam Slimani en Bart Verbruggen twee smaakmakers vertrekken. Zij werden vervangen door Kasper Dolberg en Maxime Dupé. De fans van Anderlecht moeten toch nog steeds vrezen voor een vertrek van een derde sterkhouder.

Volgens Het Nieuwsblad blijft Eintracht Frankfurt op Zeno Debast azen. Villarreal en Frankfurt boden 10 miljoen euro op de jonge Rode Duivel, maar dat bod werd meteen in de prullenbak gegooid. Jesper Fredberg liet al verstaan dat er enkel bij een héél hoog bod kan gesproken worden, Brian Riemer liet al verstaan dat Debast dit seizoen niet zal vertrekken.

De speler zelf wil nog een jaar blijven. Toch geeft Frankfurt de centrale verdediger niet op volgens de krant. De kans is dus groot dat de Duitsers weldra een nieuw bod gaan plaatsen. Kan Anderlecht de Duitse interesse afhouden, of gaat Debast deze zomer alsnog andere oorden opzoeken?

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Trainerskerkhof JPL 2024/2025: 29 coaches

Trainerskerkhof JPL 2024/2025: 29 coaches

Vier trainers in één seizoen. Cercle Brugge kaapt daar geen record mee weg. In het...

VIDEO: STVV viert het behoud

VIDEO: STVV viert het behoud

Een gelijkspel in Kortrijk, een nederlaag van Cercle Brugge. STVV bleef zo eerste in de...

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Union kampioen als… Club Brugge kampioen als…

Met een 0-1 zege in Anderlecht staat Union een stap dichter bij de landstitel. Als...

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Christos Tzolis bepalend in titelstrijd

Union, Club Brugge of toch nog Racing Genk, de titelstrijd in de Jupiler Pro League...