Fredberg moet ook vrezen

16-09-2024 21:52
-
Geschreven door Redactie
Fredberg moet ook vrezen

Brian Riemer ligt zwaar onder vuur. Hij staat niet alleen. Op de raad van bestuur zal het werk van CEO Sports Jesper Fredberg ook op de rooster komen te liggen.

Marc Coucke gaf na de zomermercato aan dat hij er nog graag een creatieve middenvelder bij had. De hoofdaandeelhouder maakte duidelijk dat nog een transferbudget beschikbaar was.

Volgens Het Nieuwsblad worden hem minstens twee zaken aangerekend. Bleef hij te lang rekenen op de komst van zijn landgenoot Christian Eriksen? Dennis Praet was vrij en trok naar Antwerp.

Op uitgaand vlak liet Zeno Debast de kassa rinkelen. Francis Amuzu en Yari Verschaeren werden niet te gelde gemaakt. Anders Dreyer ook niet. De Deense aanvaller behaalde vorig seizoen nochtans prima statistieken. Het moment om Dreyer te verkopen leek aangebroken.

Het bestuur zal ook naar andere zaken kijken. Anderlecht vond geen nieuwe doelman en haalde weinig spelers in huis met een doorverkoopwaarde.

LEES OOK: Vandenhaute voert de druk op

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Top 10 speelminuten in JPL

Top 10 speelminuten in JPL

De reguliere competitie ligt achter de rug. Goed voor 2.700 speelminuten. Slechts drie doelmannen en...

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

Domenico Tedesco maakte zich vaak niet populair met zijn selectiepolitiek en tactische keuzes. Pakt zijn...

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

De kaarten zijn nog niet geschud. Het verleden leert dat er nog veel kan gebeuren...

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Racing Genk komt als ‘numero uno’ aan de start van Play-off 1, ook gekend als...