Frey straks voor veel geld weg bij Antwerp?

18 doelpunten en 3 assists in 31 matchen, dan loop je in de kijker. Buitenlandse media melden dat er interesse is vanuit Nederland, Italië, Frankrijk en Duitsland voor Michael Frey.
Antwerp FC betaalde 2 miljoen euro voor de Zwitserse goalgetter. Eigenaar Paul Gheysens zou van een transfersom van 15 à 20 miljoen euro dromen. Michael Frey is echter de 27 lentes al gepasseerd.Bij Transfermarkt staat hij aan 4,5 miljoen euro genoteerd. Met die vele goals zal die marktwaarde wel nog stijgen bij een volgende update.
Frey doet het prima in de Belgische competities. In de Europa League kwam hij in zes duels echter niet aan scoren toe. De bonkige spits leverde in die matchen ook geen assist af. Dat speelt mee.
Zijn contract bij Antwerp FC loopt tot midden 2024 door. Michael Frey speelde al bij Young Boys Bern, Lille OSC, FC Luzern, FC Zürich, 1. FC Nürnberg, Waasland-Beveren en Fenerbahçe.
LEES OOK: Storm lonkt naar Belgische topclubs
