Met De Bruyne, Lukaku en Courtois

24-01-2025 10:44
-
Geschreven door Redactie
Met De Bruyne, Lukaku en Courtois

De Rode Duivels krijgen Rudi Garcia als bondscoach. De ervaren Fransman tekende een contract tot en met het WK 2026. Een duidelijke stellingname. Daar gingen gesprekken met Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku aan vooraf.

De KBVB maakte bekend dat België-Oekraïne in het stadion van Racing Genk wordt afgewerkt. Daar hoorde een oproep van Romelu Lukaku bij. Dat is geen toeval. “Er zijn afspraken gemaakt met een aantal sterkhouders”, stelt Peter Vandenbempt bij Radio 1. “De Bruyne en Lukaku hebben zich geëngageerd er nog één keer vol voor te gaan.”

“Ofwel probeer je het met de generatie van De Bruyne en Lukaku gekoppeld aan het jonge talent dat eraan zit te komen, ofwel maak je een radicale keuze en ga je voluit voor vernieuwing en verjonging. Er is voor het eerste project gekozen, met een contract voor Rudi Garcia voor achttien maanden.”

Er zouden ook gesprekken geweest zijn met Thibaut Courtois over een terugkeer. Hij zou terug mee de kar willen trekken.

LEES OOK: Vandenbempt over bondscoach Garcia: “Een winnaar”

Op 20 maart begint dat avontuur met een barrageduel tegen Oekraïne in de Nations League. Op 23 maart volgt de return in Genk. De Rode Duivels werken op 6 juni hun eerste wedstrijden in de voorronde van het WK 2026 af. Een uitwedstrijd tegen Noord-Macedonië. Drie dagen later volgt België-Wales.

 

LEES MEER OVER:

Rode Duivels

Rudi Garcia

WK 2026

Nieuwsbrief

Specials

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

Degradatiezorgen voor STVV. Met nog vijf duels te spelen, staan de Kanaries bij de laatste...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

De titelstrijd lijkt tussen Racing Genk en Club Brugge te gaan. Toby Alderweireld hoopt dat...