Garcia oogst kritiek: Smets en Mechele

12-06-2025 21:47
-
Geschreven door Redactie
Garcia oogst kritiek: Smets en Mechele

De Rode Duivels leden een 3-1 nederlaag tegen Oekraïne. Rudi Garcia zag zijn ploeg daarna met 3-0 uithalen. Op bezoek bij Noord-Macedonië liep het net als in die eerste interland niet goed op defensief vlak. Tegen Wales was het opnieuw van dat.

Rudi Garcia koos in die tweede interland voor Zeno Debast en Wout Faes in het hart van de defensie. Dat duo scoorde al geen goede punten toen Domenico Tedesco nog bondscoach was.

“Brandon Mechele zou de meest secure oplossing zijn achterin”, stelt voormalig Rode Duivel Stijn Stijnen bij TVL Sportcafé. “Hij is niet de meest aantrekkelijke speler, maar puur verdedigend wel top. Onbegrijpelijk dat hij – zeker tegen Wales – niet aan de match mocht beginnen.”

“We hebben spelers met kwaliteiten in België, en die moet je kansen geven. Brandon Mechele, bijvoorbeeld. Hij zou samen met Matte Smets een sterk duo vormen”, merkte Vital Borkelmans in Het Belang van Limburg op.

Afwachten wat Rudi Garcia in september in petto heeft. De Rode Duivels spelen dan tegen Liechtenstein en Kazachstan.

LEES OOK: “Zeno Debast is geen verdediger meer”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge steunen Nicky Hayen: “Niet onze Club”

Fans Club Brugge steunen Nicky Hayen: “Niet onze Club”

Tegen FC Barcelona ging er een ‘Nicky Hayen Bruges Army’ door het stadion. Een maand...

BEKIJK Club Brugge – Arsenal

BEKIJK Club Brugge – Arsenal

Ivan Leko begint aan zijn derde avontuur bij Club Brugge met een thuismatch tegen Arsenal....

Club Brugge speelt met vuur

Club Brugge speelt met vuur

Club Brugge nam afscheid van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla en Joel Ordonez. Nicky Hayen...

KAA Gent spuwt Club Brugge en Ivan Leko uit

KAA Gent spuwt Club Brugge en Ivan Leko uit

Ivan Leko kon niet bij Standard blijven, KAA Gent bood de Kroatische trainer een contract...