Gareth Bale niet top tegen België

22-09-2022 12:35
-
Geschreven door Redactie
Gareth Bale niet top tegen België

Wales sprokkelde in eigen huis een punt tegen de Rode Duivels. Hun enige punt in vier duels in de Nations League. In de aanloop naar het WK 2022 kunnen de Welshmen betere resultaten tegen België en Polen gebruiken. Gareth Bale voelt zich echter niet topfit.

De 33-jarige aanvaller uit Cardiff ruilde Real Madrid voor Los Angeles FC. Van La Liga naar de Major League Soccer, dat scheelt. Hij kwam er in elf van de veertien competitiematchen in actie. Gareth Bale maakte nog geen enkele keer de negentig minuten rond en was vaak invaller. De speelminuten spreken voor zich: 27%.

In die elf duels lukte hij twee goals. “Elke voetballer wil zoveel mogelijk spelen, maar we zijn slim en bouwen het op voor het belangrijkste deel van het seizoen. Hopelijk brengt dit mij in de beste vorm voor het WK.”

“Ik denk dat ik een stuk fitter zal zijn als het WK voor de deur staat, ik ben op de juiste weg. Ik moet het opbouwen om negentig minuten te kunnen spelen, dat heb ik niet zoveel gedaan de laatste jaren.”

Wales moet op het WK in Qatar in de groepsfase de strijd aangaan met de Verenigde Staten, Iran en Engeland gekoppeld.

Betting tip: cash geld bij elke goal van de Duivels

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Er zit weer een drukke transferzomer aan te komen in de Jupiler Pro League 2026/2027....

Wat is er van ex-STVV’er Joel Chima Fujita?

Wat is er van ex-STVV’er Joel Chima Fujita?

Rihito Yamamoto ruilt STVV voor Freiburg. Vorige zomer mocht Joel Chima Fujita de Pro League...

Top 10 duurste verkopen Club Brugge

Top 10 duurste verkopen Club Brugge

Aleksandar Stankovic belandde vorige zomer voor zo’n 10 miljoen euro bij Club Brugge. Inter gooit...

Opstelling België – Egypte al bekend?

Opstelling België – Egypte al bekend?

Op maandag 15 juni gaat de WK-bal aan het rollen voor de Rode Duivels. België...

Marktwaarden La Louvière, Standard, KV Mechelen en STVV stijgen het meest

Marktwaarden La Louvière, Standard, KV Mechelen en STVV stijgen het meest

Goede prestaties leiden – voetbal is ook business – tot hogere marktwaarden. Club Brugge behoudt...