Geen Chelsea voor Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo wil dit seizoen graag in de Champîons League aantreden. Dat kan niet in het shirt van Manchester United. Zijn makelaar Jorge Mendes klopte bij Chelsea aan. De nieuwe eigenaar reageerde positief. In Engeland hebben de trainers echter ook wat in het transferbeleid te zeggen.
Jorge Mendes contacteerde Bayern München, Chelsea, Paris Saint-Germain en onder meer Napoli. Chelsea was vanwege de financiële mogelijkheden één van de meest logische opties. Eigenaar Todd Boehly was enthousiast over het aantrekken van Cristiano Ronaldo. De Portugese sterspeler zou niet alleen voor goals zorgen, ook voor extra aandacht wereldwijd.
Maar het lijkt erop dat Thomas Tuchel weinig voelt voor de komst van Ronaldo. Verschillende Engelse media, waaronder The Guardian en The Athletic melden nu dat Chelsea de stekker uit de deal heeft getrokken.
Een Saoedische club heeft een monstercontract in petto voor Cristiano Ronaldo. De Portugese aanvaller verkiest een avontuur in Europa bij een club met een ticket voor de Champions League.