Geen spijt? Het is jandorie Courtois
Thibaut Courtois gaf aan last te hebben van de quadriceps en geen lange ballen te kunnen trappen met zijn beste voet. Rudi Garcia voerde even later een vervanging door. Senne Lammens ging bij de 2-1 van Spanje in de fout.
“Courtois kon nog verder. Alleen die lange ballen trappen, lukte niet meer. Voor Rudi Garcia klaarblijkelijk voldoende om hem te wisselen en zowaar nóg verbazingwekkender nadien te verklaren dat hij ‘geen spijt heeft’ van die keuze. Excusez-moi?”, gromt Niels Poissonnier, chef voetbal van Het Laatste Nieuws.
“Thibaut Courtois wisselen was een grove blunder. Als – nogmaals – de beste doelman ter wereld zegt dat ballen stoppen hem wel nog zal lukken, ondanks die opspelende quadriceps, dan laat je hem gewoon staan. Simple comme bonjour. Het is Courtois, jandorie. Die andere wissels zijn al moeilijk genoeg, bleek nog maar eens. Stop beter daar meer tijd en denkwerk in.”