Geraerts neemt het op voor Verhaeghe

Bart Verhaeghe ging na Club Brugge-Standard verhaal halen bij de scheidsrechter. Er volgden excuses. Verhaeghe gaf aan zijn emoties beter onder controle te moeten houden. Bij die boetedoening haalde hij opnieuw naar de arbitrage uit.
Volgens Karel Geraerts verdient Bart Verhaeghe niet alleen kritiek. Er mag ook een applausje opduiken. “Dat is de persoon van Verhaeghe, die altijd heel ambitieus is. Hij staat nu voorop en zet zichzelf volop in de wind omdat niemand anders dat durft doen”, stelde Karel Geraerts in het programma Extra Time. “Maar hij is ook zo streng voor zijn eigen spelers, trainers en medewerkers.”
Geraerts staat volgens Filip Joos met stip genoteerd als opvolger van Nicky Hayen, als de Truienaar na dit seizoen andere oorden zou opzoeken.
LEES OOK: Verhaeghe op het matje, Dedobbeleer niet