Gerets en Defour geven Garcia een kans
Rudi Garcia tekende een contract tot en met het WK 2026. De Fransman hoopt beter te kunnen doen met de Rode Duivels dan Roberto Martinez en Domenico Tedesco.
De nieuwe bondscoach is geen onbekende voor Eric Gerets. De Leeuw van Rekem was trainer bij Olympique Marseille toen Garcia voor Lille OSC werkte.
“Onze verstandhouding was niet al te best. We hadden respect voor elkaar, dat wel, maar zijn manier van coachen botste met de mijne. Of eerder omgekeerd”, stelt Eric Gerets bij Het Nieuwsblad. Inhoudelijk heeft hij echter niets aan te merken op Garcia.
Hij hoopt dat Garcia succes kan boeken met de Rode Duivels. “Ik denk dat het publiek op een grotere naam had gehoopt”, merkt Steven Defour op. De nationale ploeg heeft echter aan aantrekkingskracht verloren.
“Als je hoort bij wie Mannaert allemaal is gaan aankloppen, dan moeten we ons afvragen of dit België nog genoeg aantrekkingskracht heeft voor de absolute toptrainers.” Defour geeft Garcia “het voordeel van de twijfel”.