Goed nieuws uit ziekenboeg RSC Anderlecht
RSC Anderlecht speelt zondag in eigen huis tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kan tegen de Kadavers opnieuw rekenen op Ilay Camara.
Volgens Het Laatste Nieuws is Ilay Camara volledig hersteld van een hamstringblessure. Tegen KAA Gent moest Nathan De Cat bij de rust in de kleedkamer blijven na een botsing. Ook hij is fit voor de match van zondag. Enric Llansana is ook terug van de partij nadat hij forfait moest geven tegen de Buffalo’s.
Ludwig Augustinsson viel al vroeg uit in de Planet Group arena. “We wachten nog een paar onderzoeken af om de exacte ernst van de blessure te bepalen, maar hij mist zeker de wedstrijd tegen Dender”, zei Besnik Hasi. “In de loop van volgende week zullen we meer weten, maar ik ga ervan uit dat we hem niet te lang zullen moeten missen.”
Besnik Hasi blikt vooruit op de wedstrijd tegen FCV Dender. Regardez sa conférence de presse à partir de 14h30 sur https://t.co/GOBW9klkO8 ou dans l’application RSCA. 🟣⚪ #ANDDEN pic.twitter.com/k50iGY6Qpq
— RSC Anderlecht (@rscanderlecht) January 23, 2026
LEES OOK: Ozcan na 6 maanden weg bij Anderlecht