Goots over Praet: “Ruim onvoldoende”

Een onmondig Antwerp verloor zondag met 0-1 tegen KAA Gent. Ex-Gouden Schoen Dennis Praet viel andermaal door de mand. Analist en clubicoon Patrick Goots haalt uit Praet.
“Zijn meerwaarde voor Antwerp is, in verhouding tot zijn kwaliteiten, ruim onvoldoende”, aldus Patrick Goots in Gazet Van Antwerpen. “Het draait al een heel seizoen niet en hij lijkt nu opnieuw gekwetst. Je kunt nooit iemand te vroeg afschrijven – Antwerp legde Praet voor twee seizoenen vast – en mits een goede zomervoorbereiding weet je het natuurlijk nooit, maar momenteel geraakt hij niet in het ritme dat hij ooit heeft gehaald.”
Tegen KAA Gent fungeerde Praet als aanvallende middenvelder. Twintig minuten voor tijd moest hij met een blessure naar de kant. De 30-jarige Praet zit aan 16 wedstrijden in de Jupiler Pro League dit seizoen. Goed voor amper 40% van de speelminuten. Daarin gaf hij één assist. Hij heeft nog een verbintenis tot medio 2026 op de Bosuil.
LEES OOK: Harde woorden voor Riedewald en Praet