Goots zou het anders aanpakken bij Antwerp
Geen Play-off 1 voor Antwerp. Na twee speeldagen in de Europe Play-offs mag de Great Old de handdoek al werpen. Patrick Goots wijst naar trainer Joseph Oosting en raadt de clubleiding aan vooruit te kijken.
Antwerp ging onderuit tegen Racing Genk en Sporting Charleroi. “Dat er geen verbetering merkbaar is”, stelt Patrick Goots bij Gazet van Antwerpen. “Na tien minuten spelen in Charleroi kwam Valencia alleen voor doel. Maakte hij daar de 0-1, dan kreeg Charleroi – dat al weken niet draait – een stevige knak.”
De fans stellen trainer Joseph Oosting in vraag. Patrick Goots idem dito. Hij zou Mauricio Benitez terug als zes laten opdraven en niet als centrale verdediger. “Met alle respect, maar Benítez is geen verdediger. Twee maanden lang verkondigde Oosting dat hij Benitez miste, en dat zijn ploeg draait met behulp van een goede zes. Nu is Benitez terug en posteert hij hem achteraan.”
“Ik denk dat het moment is aangebroken om alles op volgend jaar te zetten en een goede basis te leggen”, geeft Patrick Goots nog mee. “Als Oosting naar een 4-3-3 wil evolueren, lijkt Somers – Van Helden – Tsunashima en Foulon mij momenteel een logische viermansdefensie om uit te testen.” Hij zou ook een aantal jongeren op de testbank leggen in Play-off 2.
LEES OOK: Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?