Grealish slachtoffer van ‘inside job’?

01-01-2024 12:20
-
Geschreven door Redactie
Grealish slachtoffer van ‘inside job’?

Jack Grealish kwam woensdag met Manchester City in actie tegen Everton. Zijn verloofde, ouders en oma zaten in zijn nieuwe huis in Cheshire naar die wedstrijd te kijken. Er doken inbrekers op, die er met een buit van 1,15 miljoen euro aan sieraden en horloges vandoor gingen.

Het tiental aanwezigen hoorden lawaai op de eerste verdieping, belde de politie en bracht zichzelf in veiligheid. De politie was snel ter plaatse en zette ook een helikopter in. De inbrekers wisten te ontkomen met een riante buit.

De politie vermoedt dat er sprake is van een ‘inside job’. Jack Grealish kocht die woning recent voor 6,5 miljoen euro aan. Het was een komen en gaan van bouwvakkers. Grealish liet het interieur grondig vernieuwen. Speelde iemand informatie door? De inbrekers wisten hoe ze de woning in konden komen en wat waar te vinden was. Of vonden de dieven de nodige informatie online? Grealish heeft een bouwaanvraag voor een uitbreiding van zijn nieuwe huis lopen. De plannen van het huis staan online.

“Ik kan niet uitdrukken hoe erg ik hierdoor van slag ben”, laat een aangeslagen Jack Grealish weten op Instagram. “Mijn familie is alles voor mij en niets is belangrijker dan hun veiligheid. Dit is voor ons allemaal een traumatische ervaring. Ik ben dankbaar dat niemand gewond is geraakt.”

“Om eerlijk te zijn heb ik nu niet het gevoel dat ik het beste jaar in mijn voetballeven kan vieren. Personen die deze misdaden begaan, hebben geen idee wat ze mensen aandoen. Hopelijk worden ze gevonden en berecht, zodat er geen andere familie is die dit moet doormaken.”

Nieuwsbrief

Specials

EXCL. Van Club Brugge naar de Westelse puzzel: Cisse Sandra tevreden

EXCL. Van Club Brugge naar de Westelse puzzel: Cisse Sandra tevreden

Nul op negen. Twaalf doelpunten tegen, drie voor. Dat zag er niet goed uit voor...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2026/2027 België JPL

Op 29 december zwaaien de deuren van de transfermarkt in Italië al open. De Belgische...

Kaye Furo te vroeg vertrokken bij Club Brugge?

Kaye Furo te vroeg vertrokken bij Club Brugge?

Hij kwam pas piepen bij de eerste ploeg van Club Brugge. De cijfers spreken voor...

OPINIE: Graag wat verder kijken dan Manchester City!

OPINIE: Graag wat verder kijken dan Manchester City!

115 aanklachten vanwege financieel gesjoemel. In een periode van negen jaar zouden Manchester City voor...

3 spelers Belgische clubs bij 60 grootste talenten ter wereld

3 spelers Belgische clubs bij 60 grootste talenten ter wereld

De Britse krant The Guardian publiceerde zijn jaarlijkse lijst met 60 grootste talenten in het...