Guardiola zucht: “Het is wat het is”
Manchester City blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Pep Guardiola zag tegen Feyenoord zijn ploeg in het slotkwartier twee punten door de vingers laten glippen. Het ging van 3-0 naar 3-3.
“Het is niet nodig om veel tegen mijn spelers te zeggen, want ze weten perfect wat er gebeurd is”, stelde Pep Guardiola op de persbabbel. “We waren niet stabiel genoeg om deze overwinning over de streep te trekken. Het gaat niet eens over inzet, dat tweede doelpunt gaat via Ederson en de paal binnen. Het ligt zo dicht bij elkaar op die momenten, wat kan je eraan doen.”
“We hadden de overwinning goed kunnen gebruiken om door te gaan in de Champions League. Het is wat het is. Het is moeilijk te slikken op dit moment. De wedstrijd was goed, we maken drie goals en hadden er nog meer kunnen maken.”
Veel tijd om bij deze nieuwe opdoffer stil te staan, heeft Guardiola niet. Zondag moeten ze beter voor de dag komen tegen Liverpool. Ze tellen acht punten meer. De Reds spelen vandaag tegen Real Madrid en tellen dus wel een voorbereidingsdag minder.
BEKIJK: Feyenoord viert feest bij Man City
🚨 Pep Guardiola on those cuts: “With my fingers… I want to harm myself”.
🎥 @BeanymanSports pic.twitter.com/9g9Ix0LyrO
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) November 26, 2024